O nas

baner czesci

Nasz cel

Firma Liftbay to zespół profesjonalistów zajmujących się dostarczaniem części do podestów ruchomych oraz wózków widłowych. Naszym celem jest kompleksowa obsługa, doradztwo oraz wsparcie techniczne każdego przedsiębiorcy, który w swojej firmie eksploatuje maszyny tego typu. W sklepie Liftbay znajdziecie Państwo szeroki asortyment komponentów do widlaków i ładowarek wszystkich wiodących producentów.

 

Jesteśmy skupieni na wyznaczaniu nowych standardów w kompleksowej obsłudze klienta, zwłaszcza w zakresie szerokości oferowanego asortymentu. Ponieważ bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, a pozytywne opinie oraz rzesza zadowolonych, stałych klientów dodaje nam motywacji do ciągłego podnoszenia poprzeczki.

Dostosowanie do Twoich potrzeb

Mamy świadomość, że Twoja firma, codziennie przenosząc tysiące kilogramów, zmienia otaczający nas świat, zapewnia miejsca pracy oraz jest ważnym elementem wielu przedsięwzięć. Chcemy zawsze być o krok do przodu, by jak najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb.

 

Wiemy, jak ważne są dla Ciebie maszyny które napędzają całą firmę. Nasze wsparcie gwarantuje ich optymalne działanie poprzez kompleksowe zaopatrywanie w odpowiednie części zamienne i akcesoria, tak abyś nieprzerwanie realizował swoje cele.

Co nas wyróżnia?

Troska o klienta

Nasze indywidualne podejście do klienta gwarantuje zadowolenie z zakupów dokonanych w Liftbay. Twoja satysfakcja jest naszą największą motywacją.

Bezpieczeństwo zakupów

Pieczołowite dbanie o bezpieczeństwo danych osobowych klientów zapewnia dodatkowy komfort korzystania z naszych usług. Udostępniane przez Państwa informacje wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji zamówień.

Niskie ceny

Szeroki asortyment firmy pozwala nam na oferowanie bardzo atrakcyjnych cen oraz stwarza możliwość organizowania dużej ilości wyprzedaży. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji i w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań służą fachowym wsparciem.

Szeroka oferta

Jednym z naszych głównych atutów jest ponadprzeciętnie szeroka oferta, którą staramy się codziennie powiększać. Posiadamy ogromną ilość części do wózków widłowych i podestów ruchomych oraz wiele innych akcesoriów.

Fachowa pomoc

Wykwalifikowani pracownicy są gotowi pomóc w wyborze odpowiednich części do Państwa maszyn. Z chęcią udzielimy najważniejszych informacji na temat produktów oferowanych przez nasz sklep internetowy.

Informacje o naszej firmie

Jeżeli potrzebujesz pomocy, zadzwoń do Działu Obsługi Klienta. Jest to najszybszy sposób uzyskania odpowiedzi. Możesz również wysłać do nas e-mail na adres biuro@liftbay.net.

LIFTBAY Sp. z o.o.
Ul. Henryka SIenkiewicza 85/87
90-057 Łódź
NIP: 7252264972
KRS: 0000723184

Tel. +48 790 543 800
Mail: biuro@liftbay.net

Rachunek bankowy:
78105014611000009080339436 ING Bank Polski